GENTAS HPL PLOKŠTĖS

Eksterjeras
 
HPL plokštės (aukšto slėgio laminatai, angl. high pressure laminates) yra gaminamos vienoje didžiausių Europos laminatų gamykloje – GENTAS Group. Gamykla yra įsikūrusi Ankaroje ir pasaulyje garsėja savo kokybe, inovacijomis bei pajėgumu. Per metus Gentas Group gali pagaminti  daugiau nei 24.000.000m2 įvairių rūšių HPL plokščių. Taigi, užsisakius bet kokią medžiagą mes garantuosime, kad ji objektą pasieks per trumpiausiai įmanomą laiką.
HPL plokštės yra naudojamos, kaip ventiliuojamų fasadų apdaila eksterjere ir gali būti pritaikomos įvairiems objektams: privatiems daugiabučių namams, komercinės ir administracinės paskirties objektams, balkonams ar kitiems lauke esantiems paviršiams.
Ventiliuojamų fasadų plokštės pasižymi ilgaamžiškumu ir yra atsparios visiems įmanomiems aplinkos poveikiams: šviesai, karščiui, lietui ar gaisrui. Taip pat, plokštės yra atsparios grafiti dažams bei turi padidintą garso izoliaciją. Be viso to, ventiliuojami fasadai pastatams vasarą padeda išlikti vėsesniems, o žiemą šiltesniems. Dėl išskirtinės technologijos, plokštės apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, o oro tarpas, esantis tarp HPL plokščių ir izoliacinio sluoksnio užtikrina natūralią fasado ventiliaciją. Tuo tarpu, žiemą apšiltinimo medžiaga ištisus metus išlieka sausa bei išsaugo nepakitusias šilumos apsaugos savybes.
 
 
Interjeras
 
Ieškant originalių, tačiau praktiškų ir lengvai pritaikomų interjero sprendimų biurams, mokykloms ir darželiams, komercinės paskirtiems namams, turėklų užpildams ar net ligoninėms HPL plokštės gali puikiai tam pasitarnauti. Jas, taip pat, galima lengvai pritaikyti kuriant jaukų privačių būtų ir namų interjerą, kur plokštės dažnai yra naudojamos, kaip sienų, lubų ar pertvarų apdaila. Originalios ir įvairiaspalvės plokštės kiekvieną interjerą gali paversti išskirtiniu bei kardinaliai jį atnaujinti. HPL plokštės pasižymi neribotomis dizaino galimybėmis, kurioms gali būti pritaikomi įvairūs raštai, piešiniai spalvos ar net nuotraukos. O kintanti ir lengvai pritaikoma forma pagal architektų ir interjero dizainerių vizijas bei reikalavimus leis įgyvendinti net patį sudėtingiausią dizaino sumanymą, tiek sienoms, tiek luboms.
 
 
Baldų gamyba
 
HPL  yra lakštinė daugiasluoksnė medžiaga, kuri pasižymi kietu ir atspariu trinčiai, karštam vandeniui, braižymui bei smūgiams paviršiumi. Dėl savo tvirtumo ir atsparumo HPL plokštės idealiai tinka naudoti virtuviniams stalviršiams, restoranų bei kavinių baldams, durų bei sienelių apdailai. Taip pat, plokštės yra tinkamos biuro baldų gamybai bei kitiems intensyvaus ir dažno naudojimo paviršių apdailai. Medžiaga nereikalauja papildomo apdorojimo, nes vidinė lakštų pusė yra iš karto paruošta klijavimui. Galime pasiūlyti įvairių spalvų, paviršių bei technologijų plokštes, kurias galima pritaikyti net paties originaliausiems ir sudėtingiausiems interjero sprendimams.   
 

Susisiekite