fbpx
Ventiliuojamų fasadų ekspertai...
<Atgal

Aliuminio lamelė: universalumas ir išskirtinis dizainas viename

Ar žinojote, kad aukštos kokybės lamelė gali pasitarnauti ne tik kaip praktiška apdailos medžiaga, bet ir kaip išskirtinis ir stilingas dizaino elementas? Šiame straipsnyje, mūsų įmonės ekspertai pristatys jums esminę su aliuminio lamelėmis susijusią informaciją.

 

Apie lameles

 

Lamelė – plonas, plokščias ir ilgas juostelės formos elementas, kurį galima naudoti įvairiuose interjero ir eksterjero dizaino sprendimuose. 

 

OREX GROUP įmonėje, aliuminio lamelės yra gaminamos vienoje didžiausių aliuminio produkcijos gamintojų, Turkijos SARAY gamykloje. Svarbu paminėti, kad SARAY produkcija turi CE ženklą, kuris įrodo, jog produktas buvo įvertintas ir atitinka ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus. Tai reiškia, kad mūsų klientai gauna tik aukščiausios kokybės lameles. 

 

Ši medžiaga dažnai naudojama eksterjere, tokiuose projektuose kaip fasadai ir stoginės. Taip pat, lamelės rasite interjero sprendimuose, kur jomis gali būti dekoruojamos lubos ir sienos.

 

Rinkdamiesi OREX GROUP, jūs galite patys rinktis:

 

 • Lamelės formą;

 • Dešimt matinių grublėtų medienos spalvų;

 • Daugybę pritaikymo variacijų;

 • Visas RAL spalvas. Galite rinktis specialų grublėtumą, blizgumą;

 • 20 metų padengimo garantiją.

 

Standartiškai lamelės yra gaminamos stačiakampės, tačiau mūsų gamykla suteikia galimybę klientams užsakyti praktiškai bet kokios formos lameles. 

 

Privalumai

 

 1. Lengvumas: Lamelė yra lengva, todėl jos transportavimas yra paprastas.

 2. Ilgaamžiškumas: Aliuminis pasižymi puikiu atsparumu korozijai, todėl lamelė išlieka nepakitusi ilgą laiką, netgi esant nepalankioms oro sąlygoms.

 3. Universalumas: Lamelė gali būti naudojama įvairiuose dizaino projektuose, pradedant moderniais fasadais ir baigiant interjero dekoracijomis.

 4. Plastiškumas: Aliuminis yra lengvai formuojamas, leidžiantis kurti įvairius formos ir dizaino sprendimus, suteikiant individualumą kiekvienam projektui.

 5. Atsparumas atmosferos poveikiui: Aliuminis yra atsparus drėgmei, šalčiui, šilumai ir kitoms atmosferos sąlygoms, todėl lamelė tinkama naudoti įvairiose klimatinėse zonose.

 6. Atsparumas ugniai: Aliuminio lamelės yra nepralaidžios ugniai, ir prisideda prie pastato saugumo, ypač jeigu naudojamos kaip fasado ar interjero apdailos elementas.

 7. Spalvų gausa: Lamelė gali būti lengvai dažoma įvairiomis spalvomis, suteikiant projektui individualų ir estetiškai patrauklią išvaizdą, arba norint paryškinti tam tikrus akcentus. 

 8. Nesudėtingas montavimas: Aliuminio lamelė yra lengvai pritvirtinamos prie įvairių paviršių, todėl montavimas vyksta greitai ir efektyviai.

 9. Tvarumas: Aliuminio lamelė yra tvari, nes medžiaga gaminama efektyviai, o perdirbimas yra paprastas. Rinkdamiesi aliuminio lameles, jūs prisidedate prie aplinkosaugos principų ir ekologiškumo. 

 10. Greitas gamybos procesas: Aliuminio lamelė gali būti greitai ir efektyviai pagaminta, todėl yra populiarus pasirinkimas pramonės ir gamybos šakose. Taip pat, lamelių gamyba reikalauja mažai energijos, lyginant su kai kuriais kitais metalais.

 11. Plačios panaudojimo galimybės: Aliuminio lamelės naudojamos įvairiose pramonės šakose ir gali būti laisvai pritaikytos tiek interjero tiek eksterjero sprendimuose. 

 12. Nereikalauja priežiūros: Lamelė yra dažoma kokybiškais dažais, kurie naudojami aliuminio apdailai, ir dažnai yra atsparūs saulės spinduliams ir drėgmei. Tai reiškia, kad lamelė išlaiko savo pradinę spalvą ilgus metus ir nereikalauja jokios priežiūros. 

 

Architektūrinis panaudojimas

 

Nemažai architektų, planuojančių ir įrenginėjančių įvairius visuomeninius, verslo pastatus ar privačius namus, susiduria su iššūkiu, kaip suteikti gyvybę išoriniams ir vidiniams erdvių dizainams. Medinės detalės, įvairių kitų medžiagų ir spalvų junginiai yra gerai, tačiau dažniausiai tokie sprendimai būna ne tik laikini, bet ir gana nuobodūs. Be to, jų montavimas gali būti gana sudėtingas.

 

Mes galime pasiūlyti inovatyvų ir ilgalaikį sprendimą, kuris leis džiaugtis išskirtiniu dizainu ir pastato patvarumu ilgus metus. Tai lamelė, kuri yra puošni ir kokybiška, todėl puikiai tinka tiek dekoruojant pastato išorę, tiek vidaus erdves.

 

Lamelė gali ne tik papuošti erdvę kaip dekoratyvinis elementas, bet taip pat puikiai tinka kaip funkcionalus sprendimas laiptams, balkonų turėklams ir kitoms pastato konstrukcijoms. Aliuminio lamelė suteikia galimybę kurti įvairius dizaino sprendimus, o jos panaudojimo sritis yra labai plati. Lamelė gali būti naudojama įvairiose pastatų paskirties vietose, nuo verslo centrų ir viešbučių iki individualių namų ir terasų. 

 

Aliuminio lamelė

 

Jeigu dirbate su architektūra, arba turite įmonę, tikriausiai jau esate susidūrę su aliuminiu. Jis išsiskiria savo lengvumu, lankstumu, plastiškumu, ir atsparumu ne tik atmosferos poveikiui, bet ir ugniai. Ši medžiaga yra plačiai naudojama statybos srityje, siekiant rasti būdus, kaip kompensuoti didelį aliuminio šiluminį laidumą. Išskiriant dekoratyvines aliuminio lameles, svarbu tai, kad aliuminį galima lengvai dažyti, formuoti, pjaustyti, o jų montavimas yra visiškai lengvas. Tai leidžia pritaikyti lameles pagal įvairius dizaino poreikius ir sukurti išskirtinį pastato dekorą, kuris efektyviai trauks praeivių žvilgsnius.         

 

Medžio rašto lamelė

 

Jeigu esate architektas, kuriant pastato fasadą gali tekti susidurti su iššūkiu, kaip harmoningai suderinti praktinius ir techninius reikalavimus su estetika, kad būtų išryškintas pastato originalumas. 

 

Pasirenkant, esminis jūsų sprendimas yra nuspręsti, ar panaudoti natūralią medieną, ar ieškoti jos alternatyvų. Iš tikrųjų, natūrali medienos spalva gali būti patraukli, tačiau naudojant ją kyla daug iššūkių, pavyzdžiui, deformacija ir dizainas. Pati mediena yra ne tik sunki, bet ir linkusi į išblukimą bei skilimų atsiradimą, bei reikalaujanti nuolatinės priežiūros.

 

O medienos spalvos aliuminio lamelė atveria perspektyvų sprendimą, kuris sujungia medienos estetiką su aliuminio atsparumu bei ilgaamžiškumu. Ši lamelė ne tik suteikia fasadui unikalią išvaizdą, bet taip pat sėkmingai taikoma interjere – naudojama pertvaroms, sienų ir lubų apdailai bei kaip dekoratyvinis akcentas. Tai efektyvus ir ilgalaikis sprendimas, prisidedantis prie pastato išvaizdos ir funkcionalumo.

 

Ilgai išliekantis, grublėtas paviršius lamelei suteikiamas ne klijuojant ją medžio lukštu, o pasitelkiant specialią dažymo technologiją, padengiant lamelę dviem dažų sluoksniais, suteikiančiais dažomam paviršiui visišką panašumą į natūralią medieną. 

 

Derinant lameles su tinku arba HPL plokštėmis, galimybės fasado išskirtinei apdailai tampa praktiškai begalinės. Pavyzdžiui, mažinant arba didinant lamelių skersmenį, galima sukurti dinamiškus fasadus. Įvairias išvaizdas galima pasiekti naudojant skirtingas lamelių formas ir skirtingus atstumus tarp jų. Smulkesnių gabaritų lameles taikant, galima išryškinti mažesnius kamerinius fasadus subtiliu tūriniu dekoru, kuris ne tik pagyvina plokštumą, bet ir suteikia modernumo.

 

Jei ieškote išskirtinio fasado sprendimo daugiabučių kvartalui arba kitam pastatui, „Saray Aluminium” pristatė VERTICAL aliuminio apdailos sistemą su lamelėmis. Ši sistema apima nugarinę plokštę iš aliuminio su integruotomis lamelėmis iš tos pačios medžiagos. Montuojamos ir veikiančios kaip įprastos vėdinamo fasado dangos plokštės, šios naujos plokštės išsiskiria tuo, kad jos ne lygios, o turi įmontuotas lameles. Net nedidelis šių plokščių įterpimas į vėdinamą fasadą ar kitokio tipo fasadą sukuria nepaprastą efektą, kuris viršija lūkesčius. Ši inovatyvi VERTICAL fasado elementų sistema yra ypatingai naudinga norint suteikti gyvybės ir išskirtinumo senoms ar naujoms pastatų sienoms, kurioms reikia sukurti modernų fasadą.

 

Savo įmonėje klientams norime pasiūlyti kuo įvairesnius pasiūlymus, todėl galite būti tikri, kad atrasite sprendimus, kurie tiks jūsų norams ir planams. 

 

Taigi, tikimės, kad ši informacija jums buvo naudinga. Lamelės gali tapti puikiu tiek išorės tiek vidaus apdailos elementu, tad jeigu svarstote galimybę, siūlome įsigyti mūsų įmonėje gaminamas aukščiausios kokybės lameles, pagal savo poreikius.