fbpx
Ventiliuojamų fasadų ekspertai...
<Atgal

Blog'as

Aliuminio lamelė: universalumas ir išskirtinis dizainas viename

Ar žinojote, kad aukštos kokybės lamelė gali pasitarnauti ne tik kaip praktiška apdailos medžiaga, bet ir kaip išskirtinis ir stilingas dizaino elementas? Šiame straipsnyje, mūsų įmonės ekspertai pristatys jums esminę su aliuminio lamelėmis susijusią informaciją.

Skaityti visą straipsnį KFC Kaunas pastato įėjimo aliuminio lamelės fasadas

HPL plokštės interjere ir eksterjere. Ką svarbu žinoti?

Pastebime, kad HPL plokštes klientai vis dažniau renkasi savo interjero ir eksterjero apdailoje. Jeigu su šia sąvoka susiduriate pirmą kartą, tikriausiai kyla klausimas, kuo jos tokios ypatingos? Šiame straipsnyje, mūsų įmonės ekspertai pasidalins svarbiausia informacija ir pristatys didžiausius šių plokščių privalumus.

Skaityti visą straipsnį Vilnelės skverų apartamentų fasadas su OrexGroup logo

Akustinės plokštės: Išskirtinis sprendimas unikaliam dizainui ir ramesnei aplinkai

Šiuolaikiniame ir nuolat skubančiame pasaulyje mus nuolat visur lydi triukšmas. Nesvarbu ar jūsų įmonė įsikūrusi miesto centre, o galbūt atokioje vietoje, natūralu, kad kiekvienam norisi dirbti ramioje ir nuo miesto šurmulio garsų apsaugotoje aplinkoje. Laimei, yra sprendimo būdas, kuris gali padėti sukurti ramesnę darbo erdvę ir padėti pagrąžinti pastato dizainą - tai akustinės plokštės. Šiame straipsnyje, mūsų įmonės ekspertai pasidalins įžvalgomis apie akustinių plokščių privalumus ir kitus įdomius aspektus.

Skaityti visą straipsnį Akustinės plokštės sienos fasadas su OrexGroup logo

Kokybiški stalviršiai. Ką svarbu žinoti renkantis?

Natūralu, kad žiemą kavinių ir restoranų savininkai pradeda ieškoti kokybiškų stalų savo lauko kavinėms. O įvairių viešųjų erdvių architektai ieško patvarių stalviršių, kurie tarnaus ilgus metus. Šiame straipsnyje, mūsų įmonės ekspertai pasidalins įžvalgomis, apie tai, į ką reikia atsižvelgti renkantis būsimą stalviršį.

Skaityti visą straipsnį HPL stalviršis Werzalit by Gentas logo

Aliuminio profilių sistemos: puikus sprendimas patvariems komerciniams pastatams

Aliuminio profilių sistemos apdailoje ir fasaduose jau nebe naujiena. Akivaizdu, kad iš aliuminio profilių pagaminti karkasai ir pastatų apdailos elementai tampa pagrindiniu mūsų klientų pasirinkimu. Kyla klausimas, kodėl aliuminio profilių sistemos tapo tokios paklausios? Šiame straipsnyje, mūsų įmonės specialistai, pasidalins svarbiausia informacija apie aliuminio profilių sistemos pranašumus bei kitus svarbius aspektus.

Skaityti visą straipsnį Aliuminio profilio apdaila šeimos namui su OrexGroup logo

Konstrukciniai aliuminio profiliai: Kodėl juos verta rinktis?

Natūralu, kad siekdami sukurti kokybišką ir išskirtinio dizaino būsto apdailą, ieškome patvarių ir geros kokybės medžiagų. Šiandien, konstrukciniai aliuminio profiliai yra viena iš populiariausių medžiagų, kurią klientai renkasi siekdami sukurti patvarų pastato fasadą ir vidaus apdailą. Šiame straipsnyje, mūsų įmonės ekspertai, pasidalins įžvalgomis apie konstrukcinius aliuminio profilius.

Skaityti visą straipsnį KFC ženklo ant sienos fasadas be OrexGroup logo

Aliuminio lamelės: Kaip jas galima tinkamai panaudoti?

Pastebime, kad vis dažniau klientai teigia, kad aliuminio lamelės gali būti puikiai pritaikytos architektūroje bei vidaus interjere. Šiame straipsnyje, mūsų įmonės ekspertai pasidalins įžvalgomis apie lamelių privalumus ir kaip jos gali būti panaudotos įvairiems dizaino sprendimams.

Skaityti visą straipsnį Decathlon pastato įėjimo fasadas be OrexGroup logo

HPL plokštės: kokia jų nauda ir kaip tinkamai jas panaudoti interjere?

Šiandien HPL plokštės yra laikomos vienomis iš populiariausių naudojamų medžiagų interjere ir eksterjere. Šios plokštės išsiskiria savo savybėmis ir klientai noriai renkasi jas, siekdami sukurti išskirtinį ir novatorišką interjero bei eksterjero dizainą. Šiame straipsnyje, mūsų įmonės ekspertai, pasidalins pagrindinėmis įžvalgomis, apie HPL plokštes, jų panaudojimą ir didžiausius privalumus.

Skaityti visą straipsnį Gentas HPL sienos interjeras

Aliuminio profiliai: Modernus sprendimas jūsų fasado apdailai

Aliuminis yra labiausiai paplitęs žemės metalas, o aliuminio profiliai tampa vis dažniau naudojami įrengiant vidinę namų apdailą ir fasadus. Kyla klausimas, kuo aliuminio profiliai tokie ypatingi? Šiame straipsnyje, mūsų komandos ekspertai pasidalins svarbiausiomis įžvalgomis, apie aliuminio profilių gamybą ir didžiausius privalumus.

Skaityti visą straipsnį Aliuminio profiliai apdailai