fbpx
Ventiliuojamų fasadų ekspertai...
<Atgal

Apie mus

Orex Group yra oficialus Turkijos gamintojų Gentas Group ir Saray Aluminium atstovas Baltijos šalyse. Pagrindinė įmonės veikla – aukšto slėgio laminato (HPL plokščių), aliuminio kompozicinių plokščių, aliuminio profilių, kniedžių bei kitų tvirtinimo elementų, skirtų ventiliuojamiems fasadams tiekimas, didmeninė bei mažmeninė prekyba.

 

Kompanija sėkmingai gyvuoja nuo 2007 metų ir turi sukaupusi platų klientų bei partnerių ratą, kurie vertina  aukštą produkto ir darbo kokybę bei įmonės patikimumą.

 

Be apdailos plokščių ir tvirtinimo elementų tiekimo, taip pat, siūlome įvairias technines konsultacijas, rengiame architektūros ir konstrukcijų techninius ir darbo projektus, dirbame su statybos leidimo gavimais, pastatų energetinio naudingumo sertifikavimu bei teikiame statybinių projektų vykdymo ir techninę priežiūrą

 

Išskirtinis dėmesys klientams, greitas aptarnavimas, poreikių analizavimas ir konstruktyvus dialogas – pagrindiniai principai, kurie užtikrino įmonės sėkmę, įgyvendinant didelius ir sudėtingus projektus, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Galerija
Susisiekite
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.