fbpx
Ventiliuojamų fasadų ekspertai...
<Atgal

Naujienos

IŠSKIRTINIS PROJEKTAS VILNIUJE
 

Prabėgo daugiau nei vieneri metai, nuo dienos, kai OREX GROUP komandą pasiekė užklausa dėl Vilniuje statomo naujo pastato fasado įrengimo. Atrodytų nieko nauja.. jau 13 metų tai mūsų darbo kasdienybė. Studijuojame gautą naujojo pastato architektūrinį brėžinį ir matome tai, ko niekada neesame matę: projekte pavaizduotas lėktuvas pastato viduje.

Buvome įsitikinę, kad tai tik architektų pavaizduota kosminė idėja, kuriai nelemta būti įgyvendintai . Pasirodo klydome. Naująjame administracinio pastato viduje tikrai stovi lėktuvas.

Šiame projekte mes:

  • Tiekėme fasadines SARAYBOND FR RAL9005 Matt aliuminio kompozicines plokštes – 4200m2
  • Komplektavome visus reikiamus aliuminio profilius bei tvirtinimo elementus
  • Atlikome plokščių CNC frezavimo darbus
  • Gaminome galutinius fasado segmentus: ceche surinkinėjome, lankstėme bei klijavome įdėtines detales
  • Paruoštus fasado gaminius saugiai transportavome į objektą

Visi mums patikėti darbai buvo atlikti, sklandžiai, kokybiškai ir laiku.

OREX GROUP džiaugiasi, kad vis dažniau sudėtingi ir išskirtiniai fasadų sprendiniai patikimi mūsų įmonės profesionalams. Jau eilę metų stengiamės nenuvilti užsakovų, o mūsų darbo geriausias įvertinimas, tai nuolat grįžtantys klientai su vis naujais projektais bei užsakymais.

 
OREX GROUP pakartojo 2016 m. sėkmę – “Gazelė 2021” apdovanojimas vėl mūsų rankose

Kartais į mūsų biurą užsukę klientai, partneriai, svečiai pamatę garbingoje vietoje eksponuojamą GAZELĖS diplomą užduoda klausimą: kiek toks daiktas kainuoja?

Atsakome: nenutuokiame kur jį galima įsigyti ir pas ką kreiptis. Nesame tokie įtakingi ir pažinčių išduodančiose įstaigose neturime, tačiau turime stiprią ir motyvuotą komandą. Sunkiai, nenuilstamai ir nuosekliai dirbame, negailime jėgų, neskaičiuojame darbo valandų. Esame atviri paprasti ir nuoširdūs savo klientams bei partneriams. Priimame nuolat besikeičiančią verslo aplinką, greitai reaguojame ir prisitaikome prie globalinių iššūkių. Būna suklumpame, suklystame, išmokstame pamokas, įgauname patirties, kylame ir sustiprėję judame į ateities pergales. Tokią kainą mes mokame už GAZELĖS nominaciją!

Daugiau nei 10 metų Verslo žinios kasmet šį apdovanojimą skiria tik sėkmingai ir sparčiai augančioms bei skaidriai dirbančioms smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms. Iš 100 000 Lietuvos įmonių buvo atrinktos griežtus vertinimo kriterijus atitinkančios įmonės. Šiais metais tokių įmonių yra vos 4940, kurios yra pripažintos ir vertos GAZELĖS 2021 vardo. Didžiuojamės, kad mūsų įmonė yra matoma ir vertinama bei patenka į mažiau nei 5% sėkmingiausių įmonių Lietuvoje.

UAB “OREX GROUP” per 12 savo veiklos metų jau antrą kartą patenka į GAZELĖS nominantų sąrašą. Į šį sėkmingųjų būrį patekti yra tikrai sudėtinga, mums pirmą kartą tai pavyko padaryti 2016m. Tačiau dvigubai sunkiau šią sėkmę pakartoti antrą kartą. Po 5 metų pertraukos mūsų įmonė vėl matoma, pastebėta ir įvertinta GAZELE 2021!

Daugiau apie GAZELĖ 2021 > Skaitykite čia

 
       


 
“Medžio rašto aliuminio lamelės – universaliam architektūriniam naudojimui”. El. žurnalas “SA.lt” (Statyba. Architektūra)
2021-08
 
Visą straipsnį skaitykite ČIA


 
OREX GROUP tampa werzalit by GENTAS oficialiu atstovu Baltijos šalyse

2021-03-25

werzalit by GENTAS – tai naujas vardas HoReCa sektoriuje Baltijos šalyse. OREX GROUP didžiuojasi išreikštu šios rinkos milžino pasitikėjimu ir tampa oficialiu werzalit by GENTAS prekinio ženklo atstovu Baltijos šalyse.

werzalit by GENTAS tai gamintojas išlaikantis lyderio poziciją jau nuo 1979 m. Turkijos miestuose Mengen ir Bolu įsikūrusios gamyklos, kurių plotas užima daugiau nei  200 000 m2, gaminama sertifikuota ir aukščiausius kokybės standartus atitinkanti produkcija. werzalit gaminiai, kurių stiliaus, dizaino ir funkcionalumo derinys džiugina dizainerius bei architektus visame pasaulyje.

werzalit by GENTAS stalviršiai tai ilgaamžiai, šiuolaikiški ir lengvai pritaikomi gaminiai tiek interjere tiek lauko sąlygomis. werzalit by GENTAS – tai lyderystė, patirtis ir novatoriškos idėjos vienose rankose.

Nuo šiol OREX GROUP veiklos teritorija smarkiai plečiasi. Mūsų potencialiais klientais ir partneriais tampa: vidaus bei lauko kavinės, restoranai, barai, naktiniai klubai, alaus daryklos, viešbučiai, prekybinės erdvės, prekybos centrai / platintojai, vandenlenčių parkai, vaikų žaidimo aikštelės, viešosios erdvės, mokyklos, darželiai, kaimo turizmo sodybos, sporto klubai, arenos, oro uostai, renginių organizatoriai ir t.t.

Daugiau apie werzalit by GENTAS stalus, stalviršius, metalines stalų kojas bei jų specifikacijas SKAITYKITE ČIA.
 

 
 OREX GROUP „TOP ĮMONĖS 2020“ gretose

2020-12-13

 
„TOP ĮMONĖ 2020“ įvertinimas – tai OREX GROUP nuoseklaus komandinio darbo rezultatas. Didžiuojamės būdami vos tarp 7% geriausių Lietuvos įmonių. Džiaugiamės, jog OREX GROUP jau daugiau nei dešimtemtį yra stabiliai auganti kompanija.


Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. Tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. 
 
OREX GROUP „TOP ĮMONĖS 2019“ gretose

2019-12-05

 
Šis įvertinimas įrodo, jog OREX GROUP yra viena iš patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos įmonių.
 
TOP ĮMONĖS 2019 – tai rekvizitai.lt rekomenduojamos ir atrinktos verslo įmonės, atitinkančios griežtus vertinimo kriterijus. Tokių įmonių Lietuvoje vos 7%.
 
Apie tai kokie šios atrankos vertinimo kriterijai žiūrėkite ekonomikos ir inovacijų ministro Virginijus Sinkevičiaus vaizdo įraše:


 
“OREX GROUP” suteiktas “STIPRIAUSI LIETUVOJE 2018” sertifikatas
2019-07-15
 

Džiaugiamės dar kartą sulaukę įvertinimo iš vienitelio Lietuvos kredito biuro „Credit info“. 10 metų patirtį turintis biuras vertina įmonių kreditingumą bei prognozuoja įmonių elgseną ateityje.

 

Aukštą kredito reitingą įrodantis sertifikatas “STIPRIAUSI LIETUVOJE”  – suteikiamas tik finansiškai patikimoms bei stabilioms Lietuvos įmonėms. Skirtas išlaikyti patikimo partnerio įvaizdį, pabrėžti konkurencinį pranašumą bei sustiprinti savo, kaip patikimo darbdavio poziciją. Vertinant atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonių reitingui. Tokį sertifikatą turi galimybę gauti vos 14% Lietuvos įmonių.

Didžiuojamės esantys tarp geriausiųjų!

 

Apie “OREX GROUP” žiniasklaidoje: el. žurnalas “SA.lt” (Statyba. Architektūra)
 
 


„OREX GROUP“ apdovanota „Gazelė 2016“
2017-09-21

Šiais metais rugsėjo 21 d. Litexpo parodų rūmuose koneferencijos „Verslo Gazelė 2017“ metu už atsakingą darbą bei tendencingą augimą „OREX GROUP“ buvo įteiktas „Gazele 2016“ apdovanojimas. 

 
Tai sparčiai augančių bendrovių projektas, kurį organizuoja “Verslo žinios. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kurioje į finalinį „Gazelė 2016“ renginį susirinko rekordinis dalyvių skaičius – gerokai per 1.000 verslininkų – vasario 10 d. buvo paskelbtos sparčiausiai augusios smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovės. Sparčiausiai augančios įmonės – „Gazelės“ – renkamos jau 13 kartą. Šiemet į sparčiausiai augusių bendrovių sąrašą pateko net 4.000 įmonių. 
 

Atrankos kriterijai:  

  • Bet kokios nuosavybės įmonės, pradėjusios veiklą ne vėliau kaip 2012 m. sausio mėn. 1 d.;  
  • Pirmaisiais metais (2012 m.) įmonės apyvarta buvo 1 mln. – 138 mln. Lt (289.620 – 39.967.563 Eur), o paskutiniais lyginamaisiais metais – 2015 m. – ji dirbo pelningai;  
  • Apyvarta, palyginus 2012 m. su 2015 m., augo ne mažiau kaip 20%;  
  • Svarbus kriterijus vertinant įmones — skaidrumas ir viešumas. Įmonė turi tvarkingai mokėti LR įstatymuose numatytus mokesčius ir kasdieninėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais.

  „Ar žinojote, kad 2016 m. smulkaus ir vidutinio verslo įmonės apdovanotos „Gazele 2016“ uždirbo 80% visų Lietuvos įmonių gauto pelno?“ 

UAB „OREX GROUP“ didžiuojasi prisidėjusi prie šio puikaus rezultato.
 

 

Gazele 2016 apdovanojimai