fbpx
Ventiliuojamų fasadų ekspertai...
<Atgal

Aliuminio lamelės: Kaip jas galima tinkamai panaudoti?

Pastebime, kad vis dažniau klientai teigia, kad aliuminio lamelės gali būti puikiai pritaikytos įvairiuose objektuose ir pastatų dizaino sprendimuose. Šiame straipsnyje, mūsų įmonės ekspertai pasidalins įžvalgomis apie lamelių privalumus ir kaip jos gali būti panaudotos.

Kas tai?

Lamelės – dar kitaip vadinamos aliuminio profiliais, tai ekstruzijos (liejimo) būdu iš aliuminio lydinių gaminamos medžiagos, kurios būna įvairių formų. Aliuminio lameles galima padengti medžio rašto tekstūra, anoduoti ir dažyti pagal RAL spalvininką.

Mūsų įmonėje jos yra gaminamos SARAY fabrike. SARAY produkcija turi CE ženklą, kuris įrodo, jog produktas buvo įvertintas ir atitinka ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Aliuminio lamelės gali būti naudojamos apdailoje, architektūroje, fasadų papuošimui.

Privalumai

  • Nereikia perdažyti. Aliuminio lamelių nereikia iš naujo perdažyti, todėl tai yra puikus pasirinkimas apdailoje.

  • Sauga ir ekologija.

  • Galima pasirinkti formą. Jos yra lanksčios ir gali būti lengvai sulankstytos, kad būtų pritaikytos skirtingiems klientų poreikiams.

  • Galimos visos RAL spalvos. Specialus grublėtumo, blizgumo pasirinkimas. Tai suteikia lamelėms išskirtinį ir estetišką dizainą.

  • 20 metų padengimo garantija.

  • Šilumos laidumas: Aliuminis yra vienas geriausių šilumos laidumo metalų. Todėl aliuminio lamelės yra labai efektyvios šilumos mainuose ir kitose šiluminės technikos srityse.

  • Lengvumas: Aliuminis yra lengvas metalas, kurio tankis yra tik 2,7 g/cm³. Tai reiškia, kad aliuminio lamelės yra lengvos, o tai gali padėti sumažinti bendrą produkto masę ir pagerinti efektyvumą.

Medžio rašto aliuminio lamelės

Klientai vis dažniau renkasi medžio rašto aliuminio lameles. Tai yra itin universalus sprendimas architektūroje. Medžio rašto lamelės gali būti naudojamos tiek vidaus tiek išorės apdailoje. Grublėtas ir ilgai išliekantis paviršius lamelei suteikiamas ne klijuojant ją medžio lukštu, o pasitelkiant specialią dažymo technologiją, padengiant lamelę dviem dažų sluoksniais, suteikiančiais dažomam paviršiui visišką panašumą į natūralią medieną. Po dažymo ruošinys nardinamas į specialų tirpalą, suteikiantį lamelės paviršiui prabangaus matiškumo bei šiurkštumo.

10 matinių grublėtos medienos spalvų, suteikia šiai lamelei daugybę pritaikymo būdų. Jeigu nemėgstate medžio rašto, mūsų įmonėje dirbantys ekspertai yra pasiruošę pagaminti  lameles, pagal jūsų išsirinktą RAL spalvą. Paprastai lamelės yra gaminamos stačiakampio formos, tačiau mūsų fabrikas suteikia galimybę klientams užsisakyti betkokios formos lameles.

Svarbu paminėti, kad medžio rašto aliuminio lameles yra lengva montuoti. Kadangi jos yra lengvos, jas paprasta pjauti, tvirtinti ir gręžti. Montavimo procesas yra greitas, paprastas ir nereikalauja ypatingų gabumų.

Medžio rašto aliuminio lamelės yra ilgaamžis sprendimo būdas. Nekeisdamos savo pradinės išvaizdos jos gali tarnauti jums dešimtmečius. Jos yra atsparios korozijai ir nebijo agresyvių aplinkos sąlygų. Apskritai, aliuminis yra neužsidegantis metalas ir turi aukštą atsparumą ugniai. Tai yra svarbu daugelyje pramonės sričių, kuriose reikalingas didelis saugumas ir gaisro prevencija.

Lameles yra labai lengva prižiūrėti. Jeigu jos pasidengia dulkių ar nešvarumų sluoksniu, jį lengvai galite nuvalyti su skystu citrusiniu valikliu ir kempine arba skudurėliu.

Rinkdamiesi medžio rašto aliuminio lameles, jūs taip pat prisidedate prie ekologiškumo. Aliuminis yra 100% perdirbamas metalas, o tai reiškia, kad naudojant ir gaminant lameles, galima sumažinti gamtos išteklių sunaudojimą ir sumažinti atliekų kiekį. Be to, aliuminio perdirbimas reikalauja mažiau energijos nei naujo aliuminio gaminimas, todėl tai yra aplinkai palankus sprendimas.

Fasadų lamelės

Lamelės yra puikus pasirinkimas fasadų apdailoje. Jos apjungia funkcionalumą, patvarumą ir dekoratyvų vizualinį vaizdą. Galimybė reguliuoti fasado lamelių kampą leidžia pasirinkti tokį užtemdymą, koks pageidaujamas atitinkamu metu. Fasadų lamelių reguliavimas suteikia galimybę pakreipti lameles priklausomai nuo saulės šviesos kampo ir užtikrinti didžiausią komfortą bei jų naudingumą.

Fasado lamelių neįmanoma suskleisti, atitraukti. Bet tiek horizontaliai, tiek vertikaliai montuojamos jos suteikia progą rinktis daugiau dizaino sprendimų ir užtikrinti estetišką bei modernų pastato eksterjerą, apsaugoti vertikalius ir horizontalius paviršius.

Fasadų lamelės yra lengvai montuojamos ir integruojamos į pastato fasado projektą.

Vienas iš kūrybiškesnių būdų panaudoti aliuminio lameles architektūroje yra stogų konstrukcijose. Jos gali būti integruotos į stogo dangą, suteikdamos pastatui modernumą ir funkcionalumą.

 

Taigi, pristatėme jums svarbiausią informaciją, apie aliuminio lameles ir jų panaudojimo būdus. Mūsų įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie jums gali suteikti išsamias konsultacijas, dėl lamelių pasirinkimo. Susisiekime ir aptarkime jūsų lūkesčius.