fbpx
Ventiliuojamų fasadų ekspertai...
<Atgal

Aliuminio profilių sistemos: puikus sprendimas patvariems komerciniams pastatams

Aliuminio profilių sistemos apdailoje ir fasaduose jau nebe naujiena. Akivaizdu, kad iš aliuminio profilių pagaminti karkasai ir pastatų apdailos elementai tampa pagrindiniu mūsų klientų pasirinkimu. Kyla klausimas, kodėl aliuminio profilių sistemos tapo tokios paklausios? Šiame straipsnyje, mūsų įmonės specialistai, pasidalins svarbiausia informacija apie aliuminio profilių sistemos pranašumus bei kitus svarbius aspektus.

Apie aliuminio profilius

Aliuminio profilių sistemos yra sudarytos iš aliuminio metalo profilių. Aliuminis yra antrasis dažniausiai pasitaikantis elementas žemės plutoje ir yra labai plačiai naudojamas pramonėje.

O liejimo būdu iš aliuminio lydinių gaminamos aliuminio profilių sistemos, būna įvairių formų. Aliuminio profilius galima padengti medžio rašto tekstūra, anoduoti ir dažyti pagal RAL spalvininką.

Aliuminio profilių sistemos gali būti padengtos PVDF (polivinildenfluorido) danga, ji rekomenduojama kai yra reikalingas atsparumas korozijai, spalvos stabilumas ir atsparumas atmosferos cheminiam poveikiui.

Aliuminio profilių sistemos panaudojimas labai platus, dažniausiai jos naudojamos fasadų apdailose, elektrinėse ir t.t.

Svarbu paminėti, kad mūsų įmonės tiekėjas  gamina daugiau nei 5000 skirtingų aliuminio profilių sistemų.

 

      Nauda

1. Naujausias dizainas

Apskritai, aliuminio profilių sistemos yra kuriamos pagal kiekvieno kliento užsakymą. Tai reiškia, kad aliuminio profiliai gali būti modernūs, estetiški ir pritaikyti pagal kiekvieno  lūkesčius. Mūsų įmonėje aliuminio profilių sistemos gali būti padengtos RAL spalvininku, kuris suteikia išskirtinį atspalvį ir dizainą. Aliuminio profilių sistemos yra plačiai naudojamos fasadų apdailoje, nes gali būti pagamintos įvairių formų ir dydžių.

2. Atsparumas blogoms oro sąlygoms 

Aliuminis yra itin atsparus blogoms oro sąlygoms ir nepraranda savo pradinės formos. Taip pat, aliuminio profilių sistemos pasižymi energijos efektyvumu. Tai reiškia, kad pastatas bus puikiai apsaugotas nuo šalčio.

4. Ilgaamžiškumas

Aliuminis yra ilgaamžis metalas. Jis nerūdija, nereikalauja dažymo ir kitos ypatingos priežiūros. Jeigu pastebite, kad aliuminio profilių sistemos yra dulkėtos, visuomet galite jas nuvalyti su skudurėliu arba šlapia servetėle. Tik nenaudokite abrazyvinių valymo priemonių, kurios gali sugadinti metalo išvaizdą. Aliuminio profilių sistemos yra lengvos ir lanksčios, o tai  padaro jas  lengvai  perkeliamas  ir montuojamas, taip mažinant  transportavimo kaštus.

  Aliuminio lamelės 

Aliuminio profilių sistemos lamelės yra dažnai naudojamos kaip apdailos elementai įvairių statybų ir interjero projektų metu. Aliuminio profilių sistemos lamelės yra labai lengvos, todėl jas lengva montuoti ir perstatyti. Jos taip pat yra atsparios drėgmei ir korozijai, o tai padidina jų ilgaamžiškumą. Be to, aliuminio profilių lamelės gali būti pagamintos įvairiomis formomis ir dydžiais. Naudojant aliuminio profilių lameles, galima pasiekti gerą garso izoliaciją, kuri yra ypač svarbi muziejuose, bibliotekose, konferencijų salėse ir t.t.

Dažnai lamelės gali būti naudojamos kaip apsauga nuo saulės. Šis sprendimas dažniausiai pasirenkamas siekiant suteikti pastatui dekoratyvumo įspūdį, tuo pat metu, norint apsaugoti didelius stiklo paviršius nuo tiesioginių saulės spindulių. Nuo fasado žaliuzių ir roletų lamelės skiriasi tuo, kad jų negalima atitraukti ir suskleisti. Fasadines lameles galima montuoti tiek horizontaliai tiek vertikaliai, atsižvelgiant į pastato fasado dizainą.

Taip pat, universaliam architektūriniam naudojimui galima rinktis medžio imitacijos aliuminio lameles. Nekeisdamos savo išvaizdos medžio rašto aliuminio lamelės gyvuoja dešimtmečius. Pastatų fasadams medinės lamelės suteikia modernų ir išskirtinį dizainą. Šiurkščiam paviršiui išgauti pasitelkiama speciali įranga ir technologijos.

    Aliuminio profilių sistemos ar plienas?

Kas geriau? Renkantis aliuminio arba plieno profilių sistemas, svarbu atkreipti dėmesį į kelis svarbius aspektus.

1. Kainos ir kokybės santykis

Aliuminio profilių sistemos, dažniausiai yra šiek tiek brangesnės už plieno profilius. Taip yra todėl, nes aliuminio profiliai yra tvirtesni ir atsparesni oro sąlygoms. Tačiau tai puiki investicija, kuri suteikia aukštą kainos ir kokybės santykį.

2. Įrengimas

Aliuminio profilių sistemos yra montuojamos per sujungimus, o plieniniai ekstruziniai profiliai paprastai yra suvirinami. Tai reiškia, kad aliuminio profilius lengviau montuoti ir išmontuoti.

3. Gamyba

Aliuminio profilius lengviau pagaminti, nes aliuminis yra daug plastiškesnis metalas. Todėl ir jo apdirbimo sąnaudos paprastai būna mažesnės.

4. Svoris

Aliuminio profiliai yra lengvesni už plieno profilius. Tačiau tai neturi reikšmės jų tvirtumui ir plastiškumui ir  juos yra lengviau transportuoti.

Be abejo, nėra vieno teisingo atsakymo, kurios profilių sistemos yra geresnės. Viskas priklauso tik nuo jūsų norų ir lūkesčių.

Aliuminio profilių sistemos karkasui

Aliuminio profiliai yra plačiai naudojami karkasų gamyboje. Klientai aliuminio profilius dažniausiai renkasi vėdinamų fasadų karkasams. Aliuminio profiliai ventiliuojamo fasado karkaso sistemoje naudojami suformuoti atramai, prie kurios tvirtinasi apdaila. Taip pat angokraščių įrengimui, papildomiems sutvirtinimams, apdailos sandūrose ir kitose vietose. Iš aliuminio profilių sudarytas karkasas įgauna išskirtinį stabilumą bei užtikrina atsparumą apkrovoms.

Taigi, pristatėme jums svarbiausią informaciją apie aliuminio profilių sistemas. Jų pritaikymas yra labai platus ir kiekvienas užsakymas yra gaminamas pagal klientų poreikius. Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti aliuminio profilių specialistai, kurie teikia vieno iš didžiausių Italijos gamintojų tvirtinimo elementus. Mielai jus pakonsultuosime ir pagaminsime jūsų lūkesčius atitinkančius aliuminio profilius.