Ventiliuojamų fasadų ekspertai...
<Atgal

GENTAS HPL PLOKŠTĖS INTERJERUI

Sienų bei lubų apdaila
 
Ieškant originalių, tačiau praktiškų ir lengvai pritaikomų interjero sprendimų biurams, mokykloms ir darželiams, komercinės paskirties objektams, turėklų užpildams ar ligoninėms HPL plokštės gali puikiai tam pasitarnauti.
 
Dėl savo atsparumo aplinkos poveikiui (drėgmei, karščiui, šalčiui) HPL laminatai intensyviai naudojami baseinuose, stalviršiams, dušų pertvaroms ar kitoms vonios interjero detalėms, sanitarinėms, WC, persirengimo ir kt. kabinoms.
 
Atsparumas trinčiai, dėvėjimuisi, smūgiams ypatingai pasiteisina visuomeninės reikšmės objektuose bei bendro intensyvaus naudojimo patalpoms bei baldams, tokiems kaip persirengimo spintelės, persirengimo kabinos, sporto klubų bei salių sienų apdaila ar baldai.
Galerija
HPL plokštes taip pat galima lengvai pritaikyti kuriant jaukų privačių būtų ir namų interjerą, kur jos dažnai yra naudojamos, kaip sienų, lubų ar pertvarų apdaila.
 
Originalios ir įvairiaspalvės plokštės kiekvieną interjerą gali paversti išskirtiniu bei kardinaliai jį atnaujinti.
 
GENTAS HPL plokštės pasižymi neribotomis dizaino galimybėmis, kurioms gali būti pritaikomi įvairūs raštai, piešiniai, spalvos ar net nuotraukos. Paviršiai nuo blizgių iki matinių ar net šiurkščių reljefų.
 
Kintanti ir lengvai pritaikoma forma pagal architektų ir interjero dizainerių vizijas bei reikalavimus leis įgyvendinti net patį sudėtingiausią dizaino sumanymą tiek sienoms, tiek luboms.
Galerija
Baldų gamyba
 
HPL (aukšto slėgio laminatas) yra lakštinė daugiasluoksnė medžiaga, kuri pasižymi kietu ir atspariu trinčiai, karštam vandeniui, garams, braižymui bei smūgiams paviršiumi.
 
Dėl savo tvirtumo ir atsparumo intensyviam naudojimui, valymui GENTAS HPL plokštės idealiai tinka naudoti biuro, restoranų, kavinių, vonių, virtuvių stalviršiams, durų bei sienelių apdailai. HPL stalviršiai bus lengvai prižiūrimi ir ilgai išlaikys nepriekaištingą išvaizdą.
 
GENTAS HPL plokštes galima dezinfekuoti, valyti agresyviomis cheminėmis priemonėmis, taip pasiekiant sterilią aplinką. Todėl tai puikus pasirinkimas laboratorijoms, procedūriniams kabinetams, operacinėms ar kitoms patalpoms, kur sterili aplinka yra svarbiausias ir būtinas reikalavimas.
 
Medžiaga nereikalauja papildomo apdorojimo, nes vidinė HPL lakštų pusė yra iš karto paruošta klijavimui. Galime pasiūlyti įvairių spalvų, paviršių bei technologijų GENTAS HPL plokštes, kurias galima pritaikyti net patiems originaliausiems ir sudėtingiausiems interjero sprendimams.   
 
HPL spalvos:
 
 
Platus formatų pasirinkimas leis maksimaliai optimizuoti atraižų kiekį:
 
1220 x 2440 mm
1300 x 2800 mm
1300 x 3050 mm
1400 x 3600 mm
1400 x 3660 mm
1540 x 3050 mm
1540 x 3660 mm
1600 x 3200 mm
1600 x 4200 mm
1860 x 4200 mm
 
Storis:
1,5 – 25mm
Galerija
Susisiekite
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.