fbpx
Ventiliuojamų fasadų ekspertai...
<Atgal

Kokybiški stalviršiai. Ką svarbu žinoti renkantis?

Natūralu, kad žiemą kavinių ir restoranų savininkai pradeda ieškoti kokybiškų stalų savo lauko ir vidaus kavinėms. O architektai, taip pat, ieško patvarių stalviršių, kurie tarnaus viešosiose erdvėse ilgus metus. Šiame straipsnyje, mūsų įmonės ekspertai pasidalins įžvalgomis, apie tai, į ką reikia atsižvelgti renkantis būsimą stalviršį.

OREX group įmonėje gaminami įvairūs, skirtingus klientų poreikius tenkinantys stalviršiai: 

1. Werzalit by GENTAS

Tai 1979 metais sukurtas prekės ženklas. Werzalit stalvišiai yra sertifikuoti ir atitinka aukščiausios kokybės standartus. Werzalit yra ilgaamžiai, šiuolaikiški ir lengvai pritaikomi gaminiai tiek būsto interjere tiek lauko sąlygomis, pavyzdžiui, terasose.

Mūsų įmonėje gaminami stalviršiai pasižymi išskirtinėmis dizaino galimybėmis.

Turintiems kavines ir restoranus, kuriuose dominuoja medinis interjero dizainas ir apdaila, geriausia yra rinktis Woodart dizaino stalviršius. Šioje firmos paletėje dominuoja šilti medžio tonai ir natūralumas. Woodart stalviršiai yra atsparūs karščiui, drėgmei ir UV spinduliams. Mūsų įmonėje kiekvienam užsakymui yra taikomi individualūs dizaino ir spalvų sprendimai.

Turintieji kavines ir restoranus, kuriuose vyrauja išskirtinai spalvingas interjeras, naudingiausia būtų rinktis Uniart kategorijos stalviršius. Uniart dizaino paletė pasižymi itin ryškių spalvų pasirinkimu.

                                                          

2. HPL compact

Vienas iš kokybiškiausių pasirinkimų yra stalai ir staliukai su HPL compact stalviršiu. Jie ypač vertinami dėl didelio atsparumo buitiniams pažeidimams, drėgmei, karščiui. Dėl šių savybių HPL compact galima naudoti ne tik virtuvėje bei kavinėse, bet ir ypač drėgnose patalpose, pavyzdžiui, vonios kambaryje.

3. Tavilo premium

Turintiems prabangius restoranus ir kavines, siūlome rinktis Tavilo premium stalviršius. Šio tipo stalviršiai sujungia prabangą ir kokybę, bei leidžia sukurti išskirtinio dizaino restorano dizainą. Tavilo premium stalo apvadai ir dugnas yra dengti patvaraus plastiko sluoksniu ir yra puikiai derinami su dekoratyviais modernios tekstūros stalviršiais. Tavilo premium puikiai dera moderniuose, prabangių būstų interjeruose.

Tinkama stalviršių priežiūra

  • Nenaudokite abrazyvinių valymo priemonių. Jos gali pažeisti stalviršio paviršių ir jo spalvą. Valykite stalus su kempinėlėmis ir vandeniu. Taip pat, galite naudoti bekvapius valiklius. Medinių stalviršių valymas turi būti atliekamas su sausu skudurėliu ar lengvai sudrėkinta, gerai išgręžta minkšta šluoste. Šluostė turi būti sudrėkinta valymo priemone, kurios pH būtų ne didesnis negu 7-8. Svarbiausia yra nenaudoti koncentruotų valiklių. Ant medinio stalviršio paviršiaus patekęs purvas, vanduo ir kiti skysčiai turi būti nuvalomi nedelsiant. Ilgiau nei 24 valandas ant stalviršio išbuvęs skystis, gali palikti žymes. Apskritai, niekuomet ant medinio stalviršio nepalikite aštrių daiktų, peilių ir šakučių – jie gali pažeisti paviršių, liks įbrėžimų. Į nepastebimus plyšius patenka vanduo ir maisto likučiai, tad plokštė ims pūstis, atsiras nelygumų. Atsiras ne tik kosmetinis defektas, bet ir nemalonus kvapas, kurį gali tapti sunku pašalinti.

  • Jeigu turite tamsios spalvos stalviršį, stenkitės vengti tiesioginių saulės spindulių. Jeigu bus veikiamas saulės, stalviršis atrodys nusidėvėjęs ir praras savo pradinę spalvą. Taip pat, jeigu norite, kad ant stalviršio nesimatytų įvairūs įbrėžimai bei nešvarumai, geriausia rinktis rusvos spalvos stalviršį. Ant spalvotų stalviršių dedami indai gali nubraižyti stalviršį. Tai ypatingai svarbu kavinių savininkams, ieškantiems patvarių baldų, kurie galės atlaikyti ne vieną sezoną.

  • Neapverskite stalų. Kavinių darbuotojai dažnai mėgsta apversti stalus ir laikyti juos vieną ant kito. To negalima daryti, nes stalviršiai  nusibraižys ir taps nešvarūs.

                                                                              

Kaip išsirinkti tinkamą stalviršį?

  • Išmatavimai

Atkreipkite dėmesį į stalviršio išmatavimus ir formą, kad jie tinkamai tiktų į jūsų kavinės arba viešosios erdvės vietą. Stalviršio forma gali būti kvadratinė, stačiakampė ar netgi suapvalinta, priklausomai nuo interjero stiliaus.

  • Sertifikavimas ir kokybiškumas

Rinkdamiesi stalviršius, įsitikinkite, kad jie atitinka aukštus kokybės standartus. Tai užtikrins, kad jūsų pasirinkti stalviršiai tarnaus ilgus metus.

  • Kaina

Nepamirškite, kad į kokybiškus stalviršius reikia investuoti. Tam, kad stalviršiai tarnautų jums ilgus metus ir būtų estetiški, jie turi būti pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tačiau investicija į stalviršius visuomet atsiperka. Jeigu įsigysite stalviršį iš patikimų gamintojų, gaminiais galėsite džiaugtis ilgus metus.

Populiariausios stalviršių medžiagos

  • Akmuo

Pavyzdžiui, granitas, marmuras ar kvarcas. Jis suteikia išskirtinę ir prabangią išvaizdą bei gali būti pritaikytas pagal individualius pageidavimus. Natūralus akmuo yra atsparus dėmėms ir šilumai, tačiau reikalauja reguliarios priežiūros ir turi būti apsaugotas nuo rūgščių ar aštrių medžiagų poveikio.

  • Akrilas, kompozitas

 Jie pasižymi įvairiomis spalvų ir formų galimybėmis, bei atsparumu įbrėžimams bei dėmėms. Dirbtinės medžiagos gali būti lengvai pritaikomos pagal norimą dydį ir formą, o tai suteikia plačias galimybes kurti unikalų kavinės interjero dizainą. Iš dirbtinių medžiagų pagaminti stalviršiai puikiai pasitarnauja kavinėse, kuriose lankosi šeimos su mažais vaikais.

Taigi, pristatėme jums svarbiausią informaciją, apie stalviršius ir jų pasirinkimą tiek lauko kavinėms tiek virtuvei. Mūsų įmonėje gaminami stalviršiai pasižymi išskirtinėmis dizaino ir formų galimybėmis. Susisiekime ir aptarkime jūsų lūkesčius jau šiandien!