fbpx
Ventiliuojamų fasadų ekspertai...
<Atgal

Stipriausi Lietuvoje 2012 – 2016 m., 2018 – 2020 m.

OREX GROUP „TOP ĮMONĖS 2020“ gretose

 
„TOP ĮMONĖ 2020“ įvertinimas – tai OREX GROUP nuoseklaus komandinio darbo rezultatas. Didžiuojamės būdami vos tarp 7% geriausių Lietuvos įmonių. Džiaugiamės, jog OREX GROUP jau daugiau nei dešimtemtį yra stabiliai auganti kompanija.


Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. Tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei.

 

 
OREX GROUP „TOP ĮMONĖS 2019“ gretose

 
Šis įvertinimas įrodo, jog OREX GROUP yra viena iš patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos įmonių.
 
TOP ĮMONĖS 2019 – tai rekvizitai.lt rekomenduojamos ir atrinktos verslo įmonės, atitinkančios griežtus vertinimo kriterijus. Tokių įmonių Lietuvoje vos 7%.
 

 
 
Džiaugiamės sulaukę įvertinimo iš vienitelio Lietuvos kredito biuro „Credit info“. 10 metų patirtį turintis biuras vertina įmonių kreditingumą bei prognozuoja įmonių elgseną ateityje.
 

Aukštą kredito reitingą įrodantis sertifikatas “STIPRIAUSI LIETUVOJE”  – suteikiamas tik finansiškai patikimoms bei stabilioms Lietuvos įmonėms. Skirtas išlaikyti patikimo partnerio įvaizdį, pabrėžti konkurencinį pranašumą bei sustiprinti savo, kaip patikimo darbdavio poziciją. Vertinant atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonių reitingui. Tokį sertifikatą turi galimybę gauti vos 14% Lietuvos įmonių.

Didžiuojamės esantys tarp geriausiųjų!